Чернігівська «Десна» зіграла в «суху» нічию

13:20, 19 вересня 2016

десна чернігів

Вчора, 18 вересня, завершилися матчі 10 туру чемпіонату України в Першій лізі.

Вчора, 18 вересня, завершилися матчі 10 туру чемпіонату України в Першій лізі. Чернігівська «Десна» не змогла забити жодного голу у ворота ПФК «Суми», матч завершився з рахунком 0:0.
В цьому матчі головний тренер «сіверян» Олександр Рябоконь вирішив залишити в запасі капітана команди Вадима Мельника. Натомість в старті з’явився Антон Братков. У ПФК «Суми» головною заміною була поява нового головного тренера. Сумчан на цей матч виводив новий керманич Павло Кікоть.

Перемога в цьому матчі була дуже важливою для чернігівських футболістів, тому матч розпочався саме з атак «Десни». На 9-й хвилині поєдинку Філіппов мав гарну нагоду аби забити гол, але не потрапив по воротах. А в наступній атаці вже Єгор Картушов не зміг реалізувати 100% момент. Чепурненко вивів 12-го номера «Десни» один на один з воротарем, але Картушов почав обігрувати воротаря і дозволив захиснику вибити м'яч на кутовий. В першому таймі ще гарні нагоди, щоб відзначитись втратили Чепурненко та Банасевич.

В другому таймі вже у господарів поля з’явилися нагоди, що б відзначитись. Гребенюк пробив з 20 метрів сильно, але не точно. «Десна» відповіла ударом Чепурненка. Воротар господарів зміг відбити постріл півзахисника «Десни». Ближче до середини другого тайму «Суми» вирівняли гру, а моментами і зовсім перевершували більш сильного суперника. Тому не дивно, що Олександр Рябоконь вирішив внести зміни в гру своєї команди, здивувало інше - вихід Вадима Мельника на позицію центрфорварда. Але ось використати плюси Мельника «Десні» не вдалося. Господарі поля закрилися на своїй половині поля, не дозволяючи супернику створювати небезпечні моменти біля своїх воріт.

Таким чином, «суха» нічия залишила «Десну» на 5 місці в турнірній таблиці. Наступний матч в чемпіонаті чернігівські футболісти зіграють 25 вересня з ФК «Скала». Але перед цим 21 вересня в рамках кубку України «сіверяни» зустрінуться з київським «Арсеналом».