Прилучанин Олег Лень – Параолімпійський чемпіон

12:20, 19 вересня 2016

Параолімпійська збірна з футболу

Прилучанин Олег Лень допоміг Параолімпійській збірній України з футболу стати чемпіонами.

Прилучанин Олег Лень допоміг Параолімпійській збірній України з футболу стати чемпіонами. В фіналі наша збірна перемогла збірну команду Ірану з рахунком 2:1. В тому матчі авторами забитих м’ячів стали Володимир Антонюк та Артем Красильников. Таким чином, українська параолімпійська збірна стала найбільш титулованою збірною Світу. Наші хлопці регулярно, починаючи з 2000 року, виходили до фіналу Параолімпійських ігор і тричі ставали чемпіонами!

Вчора, у бразильському Ріо-де-Жанейро відбулась церемонія закриття Параолімпійських ігор. За результатами змагань наша збірна зайняла почесне 3 місце. Українські спортсмени завоювали 117 медалей, серед яких 41 медаль золота, 37 – срібних та 39 бронзових. Перше загальнокомандне місце здобули китайські спортсмени, а друге дісталося представникам Великобританії.