Чернігіврибоохорона закликає громадян не купувати рибу у браконьєрів

12:10, 19 вересня 2016

Суспільство
риба сумнівної якості

Риба сумнівної якості. Фото: vidomosti-ua.com

Щотижня в пресі з’являється невтішна статистика щодо захворюваності жителів Чернігівської області на гострі кишкові інфекції. І хоча останнім часом населення труїться грибами, але м’ясні продукти та риба й досі очолюють список харчів, що спричиняють отруєння.

Саме тому Чернігіврибоохорона закликає мешканців області не купувати рибу на стихійних ринках, адже такі продавці часто нехтують проведенням лабораторних аналізів та отриманням відповідного ветеринарного документу щодо придатності продукту. У реалізаторів риби на стихійних ринках часто відсутні накладні, де мають міститися дані про постачальників.

За незаконний продаж риби продавці мають нести адміністративну відповідальність. Так, окрім того, що в них конфіскують продукцію, доведеться ще сплатити штраф, що сягає 510-1700 грн.

І хоча інспектори рибохорони проводять рейди по ринках області, але охочі до збагачення продавці риби продовжують торгувати рибою сумнівної якості.

Тож не дивно, що кожного тижня у статистиці кишкових отруєнь обов’язково значаться ті, хто вживав рибу та рибні продукти. Так, лише за офіційною статистикою в Чернігівській області на минулому тижні отруїлося дві людини.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації