Прокуратура закрила справу щодо побиття чернігівського журналіста охороною майбутнього мера

18:30, 16 вересня 2016

Суспільство
Владислав Савенок

Голова чернігівської організації Незалежної медіа-профспілки Владислав Савенок

Чернігівська прокуратура закрила кримінальне провадження стосовно перешкоджання журналістській діяльності Владислава Савенка, але його про це не повідомили.

Попри те, що інцидент ставця ще на початку лютого 2015 року, а кандидат на посаду міського голови Владислав Атрошенко вже давно переміг та працює, справа довго не «зрушувала з мертвого місця», а тепер її взагалі закрили.

Гріш ціна цій владі! І всій правоохоронній системі разом з Луценками і псевдореформаторами. Кримінальне провадження по факту виносу мого журналістського тіла з філармонії 7 листопада 2015 року закрите. Ніхто мене про це не повідомив. Дізнався сам тільки-но. Значить такого НЕ БУЛО. Так вирішила ПРОКУРАТУРА, а не суд. Щоб сказати, що я здивований, значить нічого не сказати.

Написав на свій сторінці у Facebook чернігівський журналіст Владислав Савенок.

Нагадаємо, що під час інциденту охорона кандидата на посаду міського голови Владислава Атрошенка вирішила витурити із міської філармонії на вулицю журналіста, та зламала йому руку. Цікаво, що керував цим «дійством» Віталій Хрустицький, який нині обіймає посаду заступника керівника комунального підприємства «Паркування і ринок», а буквально вчора на засіданні виконавчого комітету він розказував про переваги створення муніципальної поліції у Чернігові.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації