У Чернігові ймовірно з’явиться «Муніципальна поліція»

17:40, 16 вересня 2016

 Суспільство В Чернігові
муніціпальна поліція

У Житомирі, Вінниці та Львові муніципальна поліція діє досить вдало.

На останньому засіданні виконкому, що відбувся 15 вересня, йшла мова про ймовірну доцільність створення в Чернігові «Муніципальної поліції».

Про переваги такого ноу-хау розповів заступник директора з правових питань комунального підприємства «Паркування і ринок» Віталій Хрустицький, який переймав відповідний досвід в інших областях України.

Він розповів, що у Житомирі, Вінниці та Львові  муніципальна поліція діє досить вдало. У Чернігові також можна створити комунальне підприємство, у штат якого набрати до 25 осіб. Більшість з них будуть мати статус інспектора, а десь чотири людини утворять велопатруль.

Для цього міський бюджет має виділити 3,8 млн грн на заробітну плату, форму та інші поточні витрати. Згідно з попередньою структурою майбутнього підприємства планується створити декілька відділів: стихійної торгівлі та контролю за благоустроєм і екологічною безпекою Чернігова.

Як відомо, близько місяця тому активісти громадських організацій «ЩИТ 41» та Рух «Справедливість» вже підіймали питання  створення такої поліції.  Адже в цих організація багато учасників  АТО, які мають досвід боротьби зі злочинністю. Для реалізації такого задуму вони навіть планували відправити свого активіста – Вадима Умарова – переймати досвід в одну з областей, де така поліція вже працює.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації