За останній місяць на Чернігівщині в ДТП загинуло 12 осіб

12:25, 16 вересня 2016

Суспільство
Поліція

Нещодавно, 14-го вересня, у приміщенні ГУНП області відбулася прес-конференція з представниками патрульної поліції.

Нещодавно, 14-го вересня, у приміщенні ГУНП області відбулася прес-конференція з представниками патрульної поліції. З представника преси спілкувались - майор поліції Андрій Вовк та заступник начальника поліції Ігор Лисенко.

Правоохоронці розповіли журналістам, що вони проводили профілактичні заходи на території Чернігівської області в рамках Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху. Керівництво поліції мало на меті зменшити рівень аварійності на дорогах міста і області.

Із 12 серпня по 12 вересня було зареєстровано 2147 порушень правил дорожнього руху. Із них: керування у стані алкогольного сп'яніння - 113. Також було виявлено 5 транспортних засобів, які перебували у розшуку. 32 транспортні засоби було евакуйовано на штрафний майданчик. За місяць проведення безпеки руху патрульною службою було виписано постанов на суму 650 693 грн.

розповів Андрій Вовк.

Також поліцейські звернули увагу на те, що з 12 серпня по 12 вересня на території Чернігівської області трапилося 63 ДТП з потерпілими, в яких 12 осіб загинули та 76 отримали травми.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації