Цього року мають відбутися вибори в десяти об’єднаних громадах Чернігівщини: Олександр Черненко

16:55, 15 вересня 2016

Політика
Олександр Черненко

В прес-центрі «Чиста політика» відбулась прес-конференція Олександра Черненка

Нещодавно, 14 вересня, до Чернігова завітав народний депутат України Олександр Черненко. В прес-центрі «Чиста політика» відбулась його спеціальна прес-конференція для представників ЗМІ. Народний депутат наголосив, що важливо провести на Чернігівщині перші вибори в новостворених об’єднаних територіальних громадах до кінця поточного року:

Необхідно провести вибори в цьому році для того, щоб при підготовці бюджету на наступний фінансовий рік встигнути передбачити кошти й на ці громади. Ті, хто встигне, вже відчує бюджетні переваги в наступному році. Планується, що в листопаді відбудуться вибори в десяти об’єднаних громадах Чернігівщини.

зазначив Олександр Черненко.

Також народний депутат розповів, як в столиці працюють над питанням формування нового бюджету. Черненко сподівається, що бюджет 2017 стане найкращим за останні роки і зніме градус напруги, який зараз присутній в суспільстві.

Я тільки два роки в парламенті, але брав участь у процесах формування бюджету в 2014-му та 2015-му роках. Тоді кабмін подавав все в останню ніч, депутати не мали часу як слід ознайомитись. Під ранок вже незрозуміло, що саме ми приймали. Але ми не могли не прийняти новий бюджет, тому що країна не могла жити по старому. На цей раз все буде по іншому. Я виступаю за те, що б новому бюджеті були закладені необхідні кошти на освіту – від закупки підручників і до повернення фінансування професійно-технічної освіти державою. Минулого року фінансування було покладене на місцеві бюджети, а вони з цим не справилися, через банальну відсутність коштів.

додав Олександр Черненко.

 

На завершення пан Черненко анонсував, що 29 вересня до Чернігова завітають його колеги «Єврооптимісти».

UserCommentAvatar

Ох , ці вибори - і знову заробітчани - це ті за гроші , і гречка , і " сітка" - задіяна ціла система ...навіть поштарі ....

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації