У Ніжині приватне підприємство заволоділо багатоповерхівкою з жителями

14:45, 15 вересня 2016

В Чернігові
скандальний будинок в ніжині

15 сімей запевняють, що квартири належать їм

Ніжинська багатоповерхівка через скандал між забудовником та мешканцями відома вже всій Україні, адже ситуація доволі незвична: будинок нібито потрапив у статутний капітал приватного підприємства. Тож тепер бізнесмен вимагає у людей орендну плату або погрожує виселенням.

Попри те, що зводилася багатоповерхівка ще під час Радянського союзу, 10 років тому вона потрапила у власність приватного підприємства. До того ж самі ніжинці про це дізналися лише тоді, коли підприємство почало вимагати з мешканців будинку гроші.

15 сімей запевняють, що квартири належать їм, доказом цього слугують документи. Як розповіла журналістам «ТСН» мешканка будинку Наталія, квартиру отримала ще її мати, яка працювала маляром на підприємстві.

Передбачалося, що одразу після зведення будинку забудовник мав передати його на обслуговування ЖКГ, але цього зроблено не було. Натомість будинок потрапив до статутного фонду підприємства, а потім й на його баланс.

Зауважимо, що в Чернігівській області таких будинків як мінімум чотири, тобто дві сотні ошуканих родин нині намагаються відстояти право на своє ж житло.

Нещодавно цю справу розглядали у суді, але представник компанії забудовника Геннадій Авраменко переконаний, що це люди вчинили незаконно, приватизувавши це житло. Він переконує, щоці квартири ніколи не належали громаді та судиться із Ніжинським виконавчим комітетом.

Втім, яким чином будинки опинилися на балансі приватного підприємства, буде з’ясувати прокуратура.

Відео ТСН

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації