200 тисяч сімей Чернігівської області оформили субсидію

13:05, 14 вересня 2016

В Чернігові
Андрій Рева

Андрій Рева з робочим візитом відвідав Чернігов. Фото: прес-служба ОДА

Вчора, 15-го вересня до нашого міста завітав міністр соціальної політики Андрій Рева. З цього приводу в Чернігівській ОДА відбулась його спеціальна прес-конференція для представників ЗМІ.

Андрій Рева повідомив, що станом на 1 вересня 2016 року субсидію отримали 200 тисяч жителів Чернігівської області. А всього по Україні – 6 мільйонів.

Ваша область в цьому плані займає лідерські позиції. Але не від хорошого життя. Там де область бідніша, там і просять субсидії. Ось, Чернігівська область - одна з перших, нарівні з Тернопільською. Але існують випадки, коли людина офіційно безробітна, але має автомобіль і добрий рівень життя. В цьому році ми починаємо боротися ж такими хитрунами. Тепер якщо особа приходить до відділу субсидії і каже, що вона є безробітною, то ми нараховуємо їй дохід в два прожиткових мінімуми. Чому так? Тому що якщо дійсно не маєш роботи то йди до державної служби зайнятості. Я вважаю, що це справедливо.

наголосив Андрій Рева.

Також міністр соціальної політики додав, що уряд працює на тим, щоб повернути соціальну справедливість по зарплатам та пенсіям. Планується, що в новому бюджеті на наступний рік українці відчують суттєве фінансове покращення. При цьому ціни на комунальні послуги знижуватись не будуть.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації