Антимонопольний комітет переніс розгляд скарги стосовно тендера на будівництво дитячого садочка у Чернігові

17:00, 14 вересня 2016

 Економіка В Чернігові
садок на масанах

Вартість робіт сягає 34,86 млн грн. Передбачається, що двоповерховий садочок з’явиться вже до кінця 2017 року.

Антимонопольний комітет взявся до розгляду справи про будівництво дитячого садочку в молодому мікрорайоні Масани в Чернігові, але замовник не зміг вчасно надати затребувану колегією документацію, тому розгляд справи перенесено на 26 вересня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила уповноважена АМКУ Агія Загребельська.

За її словами, 15 серпня компанія «Укрспецбуд» звернулася до комітету зі скаргою, тож останні назначили слухання на 13 вересня. Загалом скаржник просить АМКУ перевірити учасників торгів на предмет їх відповідності вимогам тендеру, зобов'язати замовника скасувати протокольне рішення щодо відхилення пропозицій торгів та визначення переможця процедури.

Замовника письмово попросили надати пропозицій конкурсних торгів учасників та пояснень по суті скарги. Втім, відповіді він не надав, а вчора на засідання призначене АМКУ не з’явився. Тож Антимонопольний комітет був вимушений перенести слухання. У разі якщо заявник вдруге не з’явиться на засідання, то АМК буде змушений розглянути скаргу на підставі тієї інформації, що вже є.

А потім з Чернігова будуть лунати вигуки «зрада», «організоване злочинне угруповання», «АМКУ залишає Чернігів без дитячого садочку»...

Зазначила Загребельська

Вона мала на увазі скандал, що стався після скасування Антимонопольним комітететом результатів тендеру на закупівлю нових тролейбусів. Чернігівський міський голова тоді назвав АМКУ «організованим злочинним угрупування», але повторний тендер міськрада зрештою оголосила.

Нагадаємо, що 19 серпня в тендері на будівництво дитячого садочка у мікрорайоні Масани перемогла компанія «Інтерпен-Д». Вартість робіт сягає 34,86 млн грн. Передбачається, що двоповерховий садочок з’явиться вже до кінця 2017 року.

За перемогу у тендері конкурували компанії: «Авігєя СТ», «Київська будівельна компанія - Плюс», «Буденергомонтаж» та «Центробуд». Заявка «Укрспецбуд АВ» була на 0,1% дешевшою, але її відхилили через брак деяких документів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації