У Чернігові за неправдиві дані в декларації забудовника оштрафували на понад 130 тисяч гривень

14:20, 14 вересня 2016

Економіка
порушення правил будівництва

Загалом Держархбудінспекція цьогоріч здійснила понад 11 тис перевірок, під час яких виявила 3,8 тис порушень містобудівного законодавства.

Один із забудовників вирішив розпочати будівництво із певними порушеннями, але йому завадило управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції, яке скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт.

Втім, цим інспекція не обмежилася та водночас наклала штраф розміром у 130,5 тис грн на замовника будівництва – ТОВ «Проспект-сервіс».

Такі негаразди на плечі замовника та забудовника звалилися через те, що вони порушили містобудівне законодавство під час роботи в приміщенні по пр. Перемоги, 89.

Замовник планував реконструювати нежитлові приміщення підвалу під спортивно-оздоровчий комплекс та адміністративні приміщення. Для цього він вирішив облаштувати декілька додаткових входи, але на земельній ділянці загального користування, що йому не належить. А у декларації будівництва зазначив, що потреби у зазначенні інформації про цю ділянку немає.

Тож архітектурно-будівельна інспекція трактувала такі дії замовника ТОВ «Проспект-сервіс»як «самочинне будівництво». І це вже третій у цьому році випадок, коли замовники будівництва надають неправдиву інформацію про об’єкт будівництва.

Нагадаємо, що протягом першого півріччя 2016 року містобудівне законодавство в Чернігові було порушено понад 130 разів, а порушники отримала штрафів на загальну суму близько 5 млн грн. Порушники переважно починають будівництво до того моменту, поки отримують документи на зведення IV-V категорії. Втім, того року протягом січня-червня було виявлено всього 92 порушення, а винуватців оштрафовано на 500 тис грн.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації