Чернігівський мер попросив керівництво держави внести зміни до порядку перерахування субсидій

12:50, 14 вересня 2016

 Економіка В Чернігові
чернігівобленерго

Міський голова запропонував розширити можливості використання коштів теплопостачальниками.

«Чернігівобленерго» не може у повній мірі використовувати кошти, які підприємство отримує як компенсацію за нараховані чернігівцям житлові субсидії. Це питання необхідно вирішити, адже воно заважає підготовці міста до опалювального сезону.

Тож Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка з проханням вирішити проблему, - повідомляє прес-служба міської ради.

Атрошенко у своєму листі просить міністра ініціювати внесення змін до «Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій», який передбачає спрямування субсидій виключно на оплату спожитого природного газу.

Міський голова запропонував розширити можливості використання коштів теплопостачальниками. Мається на увазі, що «тепловики» цими коштами змогли б покривати витрати на електроенергію, податки та єдині соціальні внески.

У листі «мера» до міністра також наводяться деякі розрахунки: в оплату за надані послуги «Облтеплокомуненерго» планує зарахувати 452 млн грн, але по отриманню коштів використати зможе лише 346,5 млн грн. Тобто 105,5 млн грн – це кошти зі спеціальним режимом, які неможливо використати через Порядок, що зазначений вище.

Як ми повідомляли раніше, окрім цієї проблеми, є ще й інша – величезні борги споживачів, які сплачують «живими грошима», перед «Чернігівобленерго». У результаті чого на рахунках цього та інших підприємств не вистачає коштів для оплати поточних витрат. Аналогічна проблема виникла у багатьох містах України.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації