Чернігівська «Десна» перемагає в Краматорську

11:10, 14 вересня 2016

Лука Коберідзе

«Десна» перемагає «Авангарда»

Вчора завершились матчі 9-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги. Чернігівська «Десна» грала свій матч у Краматорську проти місцевого «Авангарду».

«Сіверяни» виходили на матч з бажанням реабілітуватися перед фанатами за прикру поразку в минулому турі від «Колоса» з рахунком 0:4. Наставник «Десни» Олександр Рябоконь вирішив трішки змінити склад, тому цього разу в основі вийшли новачки клубу -  Мишенко, Солдат та Братков. Для «Авангарда» ця зустріч також була особливою. Оскільки, це був дебютний матч команди під керівництвом Олександра Косевича.

В першому таймі обидві команди нічого цікаво біля воріт суперника не створили. Можна відзначити лише удар головою Філіппова, але він був не точним. Після перерви Олександр Рябоконь зробив пару замін і на поле вийшли основні футболісти команди Картушов та Чепурненко. «Десна» почала грати цікавіше. Футболісти «Авангарда» вже не встигали за атаками гостей. На 62-й хвилині матчу «свіжий» Чепурненко точним ударом вивів «сіверян» вперед. Після забитого голу чернігівські футболісти зосередились на захисті своїх воріт. А в самому кінці матчу, на 93-й хвилині, змогли зловити господарів поля на контратаці і Єгор Картушов встановив остаточний рахунок зустрічі - 2:0.

Після цієї перемоги «Десна» набирає 17 очок і зрівнюється з «Колосом», який вдома сенсаційно поступився «Скалі». Наступний матч «Десна» зіграє 18 вересня проти ПФК «Суми».