Чи з’явиться в цьому році в Чернігові притулок для собак?

16:30, 13 вересня 2016

 Суспільство В Чернігові
притулок для тварин чернігів

До редакції інформаційного порталу ProCn надійшов лист від представника громадської організації «Інститут сучасних проблем України» Наталії Мойсеєнко. Фото: Наталія Мойсеєнко

До редакції надійшов лист від представника громадської організації «Інститут сучасних проблем України» Наталія Мойсеєнко. В листі активістка зазначила, що вона була на будівельному майданчику на якому повинен з’явитись притулок для тварин. І після побаченого вона не впевнена, що міська влада встигне добудувати той притулок в цьому році.

В міській раді заявляли, що будівництво закінчать не пізніше листопада місяця. Тобто через два з половиною місяці на пустирі на околиці міста має стояти притулок для собак. І якщо вірити проекту, притулок не  маленький -  з вольєрами, ветлікарнею, адмінкорпусом, побутовими приміщеннями, тощо. Я навідалась на цей майданчик, подивитись як міська влада виконує обіцянки…. власно кажучи, ви все можете побачити з мого фото звіту.

зазначила Наталія Мойсеєнко

 

Додамо, що нещодавно міська влада прийняла рішення згідно яким опікуватися майбутнім притулком буде комунальне підприємство «Зеленбуд».

Притулок для тварин
Притулок для тварин
Притулок для тварин
Притулок для тварин
Притулок для тварин
Притулок для тварин
Притулок для тварин

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації