Чернігівці почали активно перейматися долями собак

15:30, 13 вересня 2016

В Чернігові
пес

Що робити з безпритульними тваринами вирішування нещодавно в Чернігівській міській раді.

Що робити з безпритульними тваринами вирішування нещодавно в Чернігівській міській раді. Там відбулось засідання спеціальної робочої групи яке провів заступник міського голови Олександр Кириченко.

Нагадаємо, що в нашому місті вже розпочалось будівництво спеціального пункту тимчасового утримання бездомних тварин. Планується, що там одночасно зможуть перебувати 183 тварини. Три тижні вони перебуватимуть у даному пункті, а після проведення стерилізації та вакцинації проти сказу їх будуть відпускати.

На засіданні вирішували, яке саме комунальне підприємство буде відповідати за майбутній об’єкт. Вислухавши всі сторони, члени спеціальної робочої групи, прийшли до висновку, що пункт тимчасового утримання бездомних тварин стане структурним підрозділом при комунальному підприємстві «Зеленбуд».

Додамо, що нещодавно на сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явилася пропозиція по створенню у кожному мікрорайоні Чернігова огородженого місця для вигулу собак. Автором такої петиції стала журналістка Світлана Білоус. Вона зазначає, що відповідно до рішення міського голови від 2000 року в нашому місті є тільки 3 офіційні майданчики для вигулу собак, а саме:  березовий гай (між парком по вул. Пухова та вул. Кільцевій), Мар’їн гай (вул. Шевченка) та мікрорайон Масани (навпроти будинку № 16 по вул. Незалежності). Звичайно для міста з населенням у 300 тисяч ця кількість є недостатньою. Світлана відзначає, що в Україні такі парки для вигулу собак вже існують і було б добре, якщо після створення спеціального пункту тимчасового утримання бездомних тварин у нашому б місці ще й би з’явилося і огороджені місця для вигулу собак. Додамо, що дану петицію за один день вже підписали 52 особи.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації