У Ніжині ділянки під МАФи виділятиме не виконком, а депутатський корпус

09:05, 13 вересня 2016

Економіка
маф ніжин

Робота розпочнеться після 14 жовтня. До того часу прийняття заяв буде тимчасово припинено.

Попри відсутність поняття МАФ у законодавстві, їх кількість на центральних вулицях Ніжина невпинно зростає. Втім, у міської раді вже придумали, як боротися з їх чисельністю та незаконним розміщенням. Про це йшла мова на останній сесії Ніжинської міської ради.

Якщо раніше розміщення МАФів регулювалось рішенням виконавчого комітету, то тепер з’явилася пропозиція виносити ці питання на конкурс та сесію міської ради. Показово, що запропонував це голова виконкому Олег Щербак.

Річ у тім, що назва МАФ доволі умовна, адже більшість цих споруд встановлюється капітально, та й місця їх розташування переважно викликають купу запитань. Виходить, що допоки депутати не впорядкують питання встановлення цих споруд, вони будуть з’являтися й з’являтися. Наприклад, на автомайданчику біля магазину «Прогрес» не можуть розміщуватися тимчасові споруди.

Щербак пропонує всі ділянки для встановлення МАФів розглядати на сесіях Ніжинської міської ради, а віддавати їх лише тим підприємцям, які пройдуть конкурсний відбір. При цьому бізнес має довести депутатам, що ділянку під тимчасову споруду потрібно віддати саме їм, встановити МАФ у відповідності з архітектурними вимогами, а згодом ще й слідкувати за благоустроєм навколишньої території.

Конкурс має відбуватися прозоро, - переконані у міській раді, бо неприпустимо, щоб всі ділянки скуповував один учасник конкурсу. За цим мають слідкувати ніжинські депутати, а от конкурсні умови прописані в законодавстві.

Зміни до положення стосовно тимчасових споруд буде розробляти відділ економіки Ніжинської міської ради. Робота розпочнеться після 14 жовтня. До того часу прийняття заяв буде тимчасово припинено.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації