Навіть приватні перевізники мають перевозити чернігівських школярів за півціни

16:20, 12 вересня 2016

 Економіка В Чернігові
пільгові перевезення в чернігові

Виконком Чернігівської міської ради встановив, що вартість квитка на проїзд в автобусі для школярів у період навчального року має складати 1,75 коп.

Всі чернігівські перевізники, включаючи приватних, під особистий підпис отримали рішення виконкому Чернігівської міської ради щодо пільгового перевезення школярів – за 1,75 коп. А з тими, хто відмовлятиметься перевозити учнів за півціни, ймовірно буде розірвано договір.

Про це розказав начальник управління транспорту та зв’язку Олександр Бєльський, - повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Ще до початку навчального року виконком встановив, що вартість квитка на проїзд в автобусі для школярів у період навчального року – з 1 вересня по 31 травня (за наявність учнівського квитка).

Попередньо питання обговорювалося з перевізниками. Останні навіть обіцяли перевозити школярів без компенсації з міського бюджету, але зрештою виконком затвердив її. Відповідне рішення має зменшити фінансове навантаження на родини дітей, що вимушені їздити до школи на громадському транспорті.

Чернігівська міська рада вкотре нагадує про рішення виконкому, адже чимало перевізників відмовляються перевозити школярів за пільговою ціною попри те, що міський бюджет пообіцяв компенсувати ці кошти.

Нагадаємо, в серпні почався збір підписів чернігівців за петицію, що просила Чернігівську міську раду зробити проїзд для школярів міста взагалі безкоштовним (з 8:00 до 20:00). Тим паче, що це вже практикують місцеві ради Києва, Івано-Франківська тощо. Станом на 12 вересня петиція набрала необхідну кількість голосів, а протягом 9-ти днів її мають розглянути у міській раді та дати відповідь.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації