На День народження до Чернігова завітають Тіна Кароль та Олег Вінник

15:00, 12 вересня 2016

В Чернігові
Прапор Чернігові

24 вересня до Чернігова завітають Олег Вінник та Тіна Кароль

До святкування Дня міста Чернігова залишилось понад тиждень, а вже стала відома попередня програма святкування – з 16 по 25 вересня.

З урахуванням того, що Чернігів одночасно святкує і День міста, і День визволення від нацистських загарбників, частина заходів пов’язана з покладанням квітів до могил солдатів та тематичних меморіалів.

Програма передбачає, що турецький військовий оркестр проведе флешмоб біля Катерининської церкви. А ще виступлять військові одеського муніципального духового оркестру тощо.

В рамках святкування Дня міста в Чернігові 23 вересня триватиме шостий міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного і вокального мистецтва «Яскрава країна» – в Чернігові – 2016».

Але найбільше чернігівців збереться біля головної сцени 24 вересня, коли до Чернігова завітають Олег Вінник та Тіна Кароль, - таку інформацію надала прес-служба Чернігівської міської ради. Але це не остаточна програма, тож слідкуйте за оновленнями Інформаційного порталу ProCn, щоб залишатися у курсі найактуальніших подій.

Чернігів завжди святкує свій День народження декілька днів. Втім, остаточна дата заснування міста не донині фахівцям невідома. Втім, на сайті електронних петицій з липня по вересень тривав збір підписів за петицію, що пропонувала змінити дату святкування Дня міста Чернігова.

На думку автора петиції – Дениса Дьоміна – святкування має відбуватися не за радянською традицією, тобто коли Червона армія звільнила місто від нацистських окупантів.

Натомість він пропонував звернутися до ще давнішої історії, адже місту вже понад 1300 років. Тож, не вважаючи звільнення міста від нацистів найбільшою подією в історії Чернігова, автор запропонував святкувати День міста 27 березня, коли Чернігів отримав право користуватися Магдебурзьким правом.

Саме з цього часу в історії Чернігова починається активно розвиватися місцеве самоврядування,  - запевняв автор. Втім, петиція спромоглася набрати лише 40 голосів із 250 мінімальних.

День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації