В Чернігові частково замінять водопровід

14:00, 12 вересня 2016

В Чернігові
заміна водопроводу

Нещодавно в нашому місті компанія «Укртрансбуд» розпочала реконструкцію водопроводу на вулиці Івана Мазепи. Фото: Біла хата

Нещодавно в нашому місті компанія «Укртрансбуд» розпочала реконструкцію водопроводу на вулиці Івана Мазепи. Про це повідомляє прес-служба КП «Чернігівводоканал».

Планується, що завдяки новому водопроводу відбудеться значне покращення водопостачання для мешканців будинків які розташовані на таких вулицях: Ушинського, Кропивницького, Високої, Івана Мазепи, Толстого, Придеснянської, Енергетиків та Загородної.

Договір ми підписали саме з «Укртрансбуд», оскільки, дана компанія чудово зарекомендувала себе, коли міняла напірний колектор на вулиці Ушинського. Я переконаний, що і цього разу вони зроблять все якісно та вчасно. Додам, що за договором реконструкція водопроводу обійдеться в 2 341 372 грн. Всі роботи фінансуються виключно нашим комунальним підприємством.

зазначив заступник директора КП «Чернігівводоканал» Святослав Трохименко.

Згідно договору, компанія «Укртрансбуд» має провести заміну існуючого сталевого трубопроводу на поліетиленовий до кінця листопада. Довжина самого трубопроводу який замінюється складає 800 м.

В організації також запевнили, що при проведенні робіт перешкод у дорожньому русі не буде.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації