На Chernihiv Jazz Open «дали джазу» й майстри ручної роботи

00:20, 11 вересня 2016

Культура
Chernihiv Jazz Open

В Чернігові триває Chernihiv Jazz Open

Поєднувати всі вуличні свята у Чернігові з ярмарком майстрів та фестивалем вуличної їжі – це вже традиція. Втім, попри те, що чернігівці вже звикли до різномаіття виробів ручної роботи, кожного разу з’являються речі, що вироблені у незвичний спосіб.

Сьогодні, наприклад, журналістам Інформаційного порталу ProСn вдалося поспілкуватися з подружжям, яке виробляє різноманітні фігурки з воску.

Сировину для своїх витворів вони беруть у знайомих з великої пасіки, що розташована за кілька сотень кілометрів від Чернігова. Матеріал фігур повністю натуральний, жодних інших компонентів до сировини не додаються. Подружжя також займається вітражами у стилі «Тиффані».

Спочатку це було хобі, а тепер перетворилося на роботу, ми зареєструвалися офіційно та працюємо й під замовлення. Деякі чернігівці навіть питали, чи можна зробити з воску їх бюст. Всьому вже навчилися (посміхається – авт.)

Розповіла нашим журналістам майстриня Тетяна Демченко.

На Алеї героїв сьогодні було також ще чимало майстрів, яким є що розказати та показати чернігівцям. Наприклад, поруч із гончарами були розташовані столики із виробами із бісеру та тканини, але не обійшлося й без дитячих письменників.

Тож продовжуйте слідкувати на оновленнями Інформаційного порталу ProCn, адже ми будемо інформувати читачів про перебіг джазового фестивалю у Чернігові й у неділю.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації