Джаз фестиваль в Чернігові розпочався на «Зеленій сцені»

23:25, 10 вересня 2016

Культура
Chernihiv Jazz Open

У Чернігові триває Chernihiv Jazz Open. Фото: Мар'яна Харді

Насолодитися джазовою музикою у рамках фестивалю Chernihiv Jazz Open можуть не лише ті чернігівці та гості міста, що придбали квитки на концерт ввечері, адже джазові вихідні розпочалися ще в обідній час на «Зеленій сцені».

У рамках першого дня фестивалю виступили наступні колективи: DJ Boochyaman, Jazzy Set, Orrganizmo Iliya Eresko Band (Київ), Cherkassy Jazz Quintet та Chernihiv Jazz Band.

Організатори фестивалю анонсували, що чернігівські музиканти підготували спеціальну програму, але заздалегіть не зазначали якою, мовляв, сюрприз. Але журналістам Інформаційного порталу ProCn вдалося поспілкуватися з цим колективом ще до початку їх виступу. І ось що ми дізналися:

Спеціально для того, щоб виступити на Chernihiv Jazz Open, ми зібрали команду однодумців серед чернігівських музикантів. Це виявилося непросто, але зрештою нам вдалося спланувати свою програму так, щоб здивувати поціновувачів джазу. Тим паче, що наша музика матиме нотки не лише джазу.

Розповів нашому журналісту учасник гурту Олег Богуш.

Він також додав, що попри те, що колектив був зібраний нещодавно, для джазового фестивалю, свою роботу вони планують продовжувати й надалі та готові брати участь й в інших фестивалях.

Зелена сцена розпочалася о 13:00 та завершилася о 17:00, але ще можна встигнути та насолодитися джазовою музикою безкоштовно у неділю, 11 вересня.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації