Леонід Кучма поспілкувався з чернігівськими студентами

12:55, 09 вересня 2016

В Чернігові
Леонід Кучма

До Чернігівського Національного Технологічного університету завітав другий Президент України Леонід Кучма. Фото: Високий Вал

Сьогодні, 9 вересня, до Чернігівського Національного Технологічного університету завітав другий Президент України Леонід Кучма.

Приїхав він до студентів не з пустими руками. Леонід Данилович щороку нагороджує найкращих чернігівських студентів президентською стипендією. Цього разу по 15 тисяч гривень отримали 5-ть студентів даного ВУЗу.

Звертаючись до присутніх, Леонід Кучма зазначив, що студентські роки – це найкращі роки для будь якої людини. І зараз українській державі дуже бракує молодого погляду на проблеми, а особливо на шляхи вирішення проблем. Тому Леонід Данилович побажав студентам, що б ті гарно вчилися та змінювали країну на краще. Після вручення іменних стипендій всі студенти мали змогу поспілкуватися з Президентом України.

Нагадаємо, що Леонід Кучма родом з Чернігівщини й студентам Чернігівського Національного Технологічного університету допомагає вже понад сім років.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації