Колектив «Чернігівторфу» вимагає повторного конкурсу на заміщення посади директора

11:55, 09 вересня 2016

Суспільство
чернігівторф

Працівники двох заводів, які підпорядковуються «Чернігівторфу» - Смолинського та Ірванцівського, заявили про наміри категорично не допускати до роботи луганчанина Потапенка, ставленика ТОВ «Терма-груп».

Трудовий колектив державного підприємства «Чернігівторф» вимагає повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора. Річ у тім, що вони категорично виступають проти луганчанина Володимира Павленка, який нещодавно переміг у конкурсі, натомість вимагають поставити керівником в. о. директора Юрія Бондаренка, кандидатуру якого на конкурсі навіть не розглядали.

Разом із тим вони планують звернутися до Національної служби посередництва й примирення, щоб та допомогла вирішити конфлікт.

Колектив торфозаводу не довіряє переможцю конкурсу – Володимиру Павленко – та гадають, що він хоче довести підприємство до банкрутства. Сам же пан Павленко такі закиди відкидає та запевняє, що він має на меті лише розвиток підприємства.

Люди вислухали, так звану, презентацію новообраного керівника, в промові якого, було багато пафосних заяв, як і у своїх 23-х попередників за останні 10 років, а саме: модернізація заводів та залучення інвестора (хоча навіщо, якщо підприємство наразі є прибутковим), гідродобування торфу (хоча за словами спеціалістів в наших умовах це міф), створення нової технології добування тощо. Тож, як ви зрозуміли, красивими словами Потапенко нікого підкупити не зміг. Наразі виник трудовий арбітраж, офіційно зареєстрований Чернігівським відділенням національної служби посередництва і примирення, і ми, представники обласної ради, теж будемо брати у цьому участь.

З цього приводу написав на своїй сторінці у Facеbook член робочої групи та депутат облради Дмитро Блауш.

Цікаво, що Кабмін вже включив підприємство до списку об’єктів, що підлягають приватизації. І попри те, що Чернігівська обласна рада просила передати ДП «Чернігівторф» у комунальну власність, вона отримала відписку про «неможливість» такого рішення.

Тим часом, поки Національна служба посередництва й примирення не розгляне це питання, жодні зміни на підприємстві відбуватися не будуть. Таким часом колектив виграє час, але  разом із тим робітники розмірковують й над іншими варіантами, що змогли б зберегти підприємство.
«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації