Чернігівці зацікавилися будівництвом мансарди в батьківському будинку начальника управління освіти

17:35, 08 вересня 2016

В Чернігові
помешкання василя білогури

Так, днями публікація Олександра Гашпара у Facebook про ремонт у квартирі батьків Білогури, що знаходиться по вул. Кирпоноса, наробила галасу.

Нині у батьківському будинку начальника управління освіти Чернігова Василя Білогури триває будівельна реконструкція. Чернігівський активіст Олександр Гашпар повідомив, що вона незаконна, а сам посадовець переконує журналістів у протилежному.

Так, днями публікація Олександра Гашпара у Facebook про ремонт у квартирі батьків Білогури, що знаходиться по вул. Кирпоноса, наробила галасу. Він запевняє, що будівництво «мансарди» не зареєстровано в реєстрах ДАБІ.

Втім, у коментарі виданню сайту ПіК Білогура сказав, що будівництво законне, а він має усі дозвільні документи.

Рішення виконкому є, проект є, декларація про початок будівельних робіт є. Декларація про початок будівельних робіт подавалася ще у 2015 році.

Переконує він.

За словами Олександра Гашпара, попри те, що квартира зареєстрована на батька посадовця, сусіди дуже часто бачать там саме Василя Білогуру. Тим паче саме він й збирав підписи перед початком будівництва мансарди.Втім, Білогура сказав, що не має відношення до батьківського будинку, але як син буде продовжувати йому допомагати й надалі.

Нагадаємо, що згідно з деклараціями Василя Білогури за 2015 рік, він має прибуток близько 62-х тис грн, але про фінансові статки його родини даних немає, - повідомляє Гашпар.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації