Чернігівcька легкоатлетка, незважаючи на проблеми зі здоров’ям, поїде на змагання до Франції

09:00, 09 вересня 2016

Спорт
Ольга Бібік

Чернігівська легкоатлетка Ольга Бібік представлятиме Збірну України в Марселі на міжнародних змаганнях «Деканейшн 2016», які розпочнуться 13 вересня.

Чернігівська легкоатлетка Ольга Бібік представлятиме Збірну України в Марселі на міжнародних змаганнях «Деканейшн 2016», які розпочнуться 13 вересня. Вона бігтиме на дистанції 400 метрів. Проте участь Ольги була під великим питанням. 7 вересня на своїй сторінці в «Facebook» вона повідомила, що в неї є певні проблеми зі здоров’ям.

35-ти часовий переліт з Ріо не тільки міг негативно позначитися на моїй спортивній кар'єрі, а і на житі. Всі 2 тижні після повернення з Олімпіади мене мучать головні болі, постійно крутитися голова і весь час катастрофічно хотілося спати. З першого дня прильоту я ходжу сама не своя, головний біль все ніяк не вгамовується, хоча я і намагаюся заглушити його таблетками. Сьогодні я відчувала себе настільки погано, що вирішила звернутися до лікаря. Тиск виявилося в нормі, але мені рекомендували терміново зробити МРТ судин головного мозку. І не дарма. Виявилося, що після тривалого 35-годинного перельоту в мене просіли хребці. Якщо б я продовжила займатися самолікуванням, все могло закінчитися летальним результатом.

написала на своїй сторінці в «Facebook» Ольга Бібік.

Журналісти інформаційного порталу ProCn вирішили дізнатися у Ольги як вона себе почуває і чи візьме участь в змаганнях «Деканейшн 2016».

Так у мене є невеликі проблеми зі здоров'ям, але я лікуюся і намагаюся тренуватися. На «Деканейшон» я їду, так як квитки вже куплені! Зараз проходжу процедури, сподіваюся скоро я остаточно видужаю і зможу вдало виступити на змаганнях.

зазначила Ольга Бібік.

Нагадаємо, що змагання «Деканейшн 2016» це щорічні змагання, який проводяться у Франції з 2005 року. У змаганнях беруть збірні команди восьми країн, в тому числі і команда України, яка в 2014-2015 рр. займала четверте місце. Правила змагань: від кожної команди 20 учасників: 10 жінок і 10 чоловіків, які виступають в десяти дисциплінах. За сумою очок всіх учасників визначається переможець.

Ольга Бібік
Ольга Бібік
Ольга Бібік
Ольга Бібік
Ольга Бібік
Ольга Бібік

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації