У Чернігові завершився черговий сезон гри «Що? Де? Коли?»

15:00, 08 вересня 2016

 Суспільство В Чернігові
Валерій Семенець

Нещодавно в нашому місті завершився черговий сезон інтелектуальної гри «Що? ДЕ? Коли?».

Нещодавно в нашому місті завершився черговий сезон інтелектуальної гри «Що? ДЕ? Коли?». Головними організаторами турніру виступило управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради та громадська організація «Клуб Інтелектуальної Молоді».

 Упродовж 3-х місяців 11-ть команд змагалися між собою в рівні ерудиції та обізнаності. Кожна гра - це не тільки 3 тури по 12-ть запитань на різноманітну тематику, це і тематичний брейн-ринг в перервах між турами. Головною родзинкою даного турніру стала спеціальна гра для найкращих гравців в форматі «Телеверсії-ЩДК». За правилами даної версії за окремим столом знавці борються проти умовних «телеглядачів», які надсилали до цього авторські питання. До речі за словами організаторів, географія авторів зростає з кожним днем, і крім авторів з Чернігова, питання надсилають вже з Ніжина, Прилук, Києва і навіть Омська. Гра «Теле-ЩДК» особлива, в ній кожне питання коштувало певну суму грошей, а саме від 25 до 100 грн. Головний суддя змагань Валерій Семенець запевняє, що таку суму може отримати команда, якщо правильно відповість на питання або ж сам автор запитання:

Я дуже вдячний керівництву піцерії «Базис», яке пішло нам на зустріч і не тільки дозволило проводити в їхньому комплекті ігри, а й ще вони самостійно погодилось оплатили подарунки для переможців гри «Телеверсії-ШДК». Ми уклали з керівництвом «Базису» принципову угоду про подальше взаємовигідне співробітництво, тому новий сезон обіцяє бути дуже цікавим.

додав Валерій Семенець.

Чемпіоном в цьому році стала найбільш титулована Чернігова команда Гьоте. Організатори додають, що 11 вересня стартує новий осінній сезон і тому вони запрошують всіх бажаючих взяти в ньому участь.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації