На підприємстві «Чернігівторф» хочуть призначити керівника, якого не підтримує колектив?!

13:40, 08 вересня 2016

Економіка
дп чернігівторф

Це так звані «інвестиції» ТОВ «Терма-груп», а по-суті металобрухт, оцінений у 25 мільйонів гривень. Метал безкорисно ржавіє на Смолинському торфозаводі. Фото: ВІталій Назаренко

В мережі інтернет з’явилися повідомлення, що попри відсутність анонсів, сьогодні, 8 вересня в приміщенні Чернігівської обласної ради має відбутися представлення нового керівника державного підприємства «Чернігівторф» Валерія Потапенка. Втім, колектив підприємства не підтримує цю кандидатуру.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Віталій Назаренко.

Працівники двох заводів, які підпорядковуються «Чернігівторфу» - Смолинського та Ірванцівського, заявили про наміри категорично не допускати до роботи луганчанина Потапенка, ставленика ТОВ «Терма-груп». Він має колосальний досвід доведення до банкрутства державних вугільних шахт.

Повідомляє Назаренко.

Нещодавно ДП «Укрторф» оголосило конкурс на заміщення посади керівника ДП «Чернігівторф», за результатами якого переміг луганчанин Потапенко, а не чинний в.о. керівника Юрій Бондаренко, якого підтримує колектив.

Працівники підприємства пов’язують Валерія Потапенка з колишнім інвестором – ТОВ «Терма Груп». Саме з ним у колективу тривав конфлікт понад рік, адже, - переконані працівники, - інвестор заважав роботі підприємства та робив усе, щоб воно збанкрутувало.

Раніше до Чернігівської обласної державної адміністрації вже надходив лист від Міністерства економіки щодо ліквідації ДП «Чернігівторф». Втім, працівники підприємства переконані, що разом із державним підприємством, яке планувалося закрити, своє існування припинили б і два останні в області торф’яні заводи – Смолинський та Ірванцівський.

Міністерство планувало ліквідувати підприємство бо, мовляв, воно має борги перед бюджетом. У результаті чого підприємство потрапило у замкнене коло: щоб погасити борги потрібно виготовляти та реалізовувати продукцію, але працювати підприємство не може через те, що у нього завершився строк дії ліцензії на видобування торфу. Разом із тим профільне міністерство відмовилося продовжити термін дії договорів державному підприємству «Чернігівторфу» на видобуток торфу в Ірванцівському родовищі, мовляв, територія відноситься до природоохоронної зони.

Причини такого рішення криються в олігархічній змові та спробі рейдерського захоплення цілої галузі, адже підстави для ліквідації підприємств ВІДСУТНІ! Для прикладу, за останній місяць Смолинський завод продав 1100 тонн одного лише торфобрикету. Це стільки, як за увесь минулий рік.

Пише Назаренко.

Тим часом на сайті Кабінету Міністрів України з’явився перелік об’єктів, що потрапили до приватизаційного списку та будуть «пущені з молотка», серед них:
• ДП «Чернігівторф»;
• Чернігівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації;
• ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації