Скандальну чернігівську будівлю нарешті знесуть?

09:00, 08 вересня 2016

В Чернігові
вулиця мазепи 10

Вже упродовж кількох років мешканці будинку по вулиці Івана Мазепи 10 страждали через недобудову магазину який перетворився на «громадський туалет» під їхніми вікнами.

Вже упродовж кількох років мешканці будинку по вулиці Івана Мазепи 10 страждали через недобудований магазин який перетворився на «громадський туалет» під їхніми вікнами. В цьому році їм вже увірвався терпець і мешканці звернулися до депутата міської ради від фракції «Самопомочі» Вадима Соколюка, щоб той допоміг у вирішенні даної проблеми.

Після того, як до мене звернулись мешканці цього будинку я подав депутатський запит на останній сесії міської ради (10 серпня – авт.) про знесення даної прибудови. Даний запит був підтриманий депутатами на голосуванні і адресований міському голові. Зараз ми отримали відповідь на нього. Сподіваюся, що через місяць цієї недобудови вже не буде.

зазначив Вадим Соколюк.

Додамо, що міський голова на депутатський запит відповів, що власник будівельних матеріалів (компанія Вега-СК – авт.) має у місячний термін звільнити ділянку від будівельних матеріалів. Нагадаємо, що дана недобудова турбує мешканців будинку по вулиці Мазепи 10 ще з 2005 року і не суд не тодішня міська влада не змогла вирішити дану проблему.

соколюк
недобудова вулиця мазепи 10 чернігів
недобудова вулиця мазепи 10 чернігів
недобудова вулиця мазепи 10 чернігів

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації