В Ніжині завершився дитячий футбольний турнір

15:00, 07 вересня 2016

футбол ніжин

Нещодавно в Ніжині завершився дитячий футбольний турнір «Кубок Ніжина 2016». В даному турнірі взяли участь 12-ть дитячих команд з різних куточків нашої країни.

Упродовж трьох днів на міському стадіоні «Спартак» точилася справжня чоловіча боротьба. Зрештою 3-тє місце зайняла команда з Ужгорода. Вона в втішному фіналі в серії пенальті перемогла команду з міста Конотоп. А в фінальному матчі зійшлись дві найкращі команди турніру. А саме місцева команда ДЮСФШ «Ніжин» та призер турніру «Шкіряний м’яч» команда «Барса» з міста Суми. Завдяки чисельній підтримці глядачів перемогу в матчі з рахунком 3:0 здобули футболісти ДЮСФШ «Ніжин».

Організатори найкращим гравцем турніру визнали гравця ДЮСФШ «Ніжин» Андрія Бідалова. А призери турніру отримали медалі та ціні призи.