Підземний перехід біля готелю «Україна» в Чернігові відремонтують до кінця 2016 року?!

09:40, 07 вересня 2016

В Чернігові
підземний перехід чернігів

Чернігівська міська рада обіцяє відремонтувати підземний перехід, що роками продовжує руйнуватися, до кінця цього року.

Чернігівцям набридло чекати, коли місцева влада здійснить ремонт підземного переходу біля готелю «Україна», тож петиція з проханням ремонту сходинок, підлоги та встановлення освітлення набрала необхідну кількість голосів.

Пропоную винести на голосування (сесії Чернігівської міської ради – авт.) ремонт сходинок, освітлення та підлогового покриття в підземному переході на Україні. В ідеалі, звичайно, й стін зі стелями. Адже це центр міста і найбільш навантажений перехід в Чернігові!

Аргументує автор петиції Юрій Гець.

З відповіддю Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради не забарилося та вчора, 6 вересня, вкотре повідомило, що ремонт підземного переходу «у планах».

У поточному році передбачені кошти міського бюджету на реконструкцію підземного переходу на перехресті пр. Миру та Перемоги. Нині проектна організація «Портал М» розробляє проектну документацію, після проходження експертизи проекту та його затвердження й буде проведений тендер на виконання робіт.

Повідомив заступник начальника управління капітального будівництва Ю. Близнюк.

Згідно з планами, скандальний підземний перехід біля готелю «Україна» мають відремонтувати у 2016 році.

Баталії навколо переходу точаться вже кілька років: інвестори то з’являються, то зникають; об’єкт то будують, то відкладають у «довгий ящик». Втім, теперішній міський голова Владислав Атрошенко запевняє, що залучати інвесторів для цього будівництва нині небажано, бо серед тих, що були готові приступити до роботи, він не побачив «гідного варіанту».

До того ж, в ідеалі, реконструкція підземного переходу передбачає, що перехрестя проспектів Миру та Перемоги доведеться на кілька місяців розрити, що спричинить транспортний колапс. Не погодився Атрошенко й з датами окупності проекту, який запропонував ймовірний інвестор.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації