Спеціалісти «Чернігівводоканалу» беруть учать у конкурсі на найкращого зварювальника у 2016 році

09:05, 07 вересня 2016

Суспільство
зварюювання пластмасових труб

Конкурс допомагає реально оцінити рівень профпідготовки спеціалістів.

Сьогодні зварювальники пластмасових трубопроводів КП «Чернігівводоканалу» у Києві беруть участь у конкурсі на найкраще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства. Про це повідомила прес-служба відомства.

Змагання відбуваються у рамках науково-практичної конференції «Модернізація житлово-комунального господарства» та другої Міжнародної спеціалізованої виставки «Вода. Тепло. Будинок», які тривають з 6-го по 9-те вересня.

Конкурс на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України в номінації «Кращий зварник пластмасових трубопроводів» організовує ТОВ «Євротрубпласт». Учасники змагань повинні мати відповідну спеціалізацію.

Конкурс допомагає реально оцінити рівень профпідготовки спеціалістів, а також допомагає обмінюватися досвідом із колегами з різних куточків України.

Змагання передбачає два етапи: теоретичний та практичний. Перша частина іспиту ілюструє обізнаність зварювальників у професійній термінології. Під час другої частини конкурсантам доведеться показати свої знання вже на практиці та зробити зварювання та монтаж вузла з поліетиленових труб та фасонних  деталей за представленою конкурсним журі схемою.  

Окрім змагань та виставок програма заходу передбачає низку «круглих столів», що мають вузькоспеціальне направлення.

Заходи підтримують Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерство регіонального розвитку, Клуб мерів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації