Проект «Краса врятує український туризм» стартував з Чернігова

15:40, 06 вересня 2016

 Культура В Чернігові
анна романова

У прес-центрі «Експертна думка» відбулася презентація нового проекту «Краса врятує український туризм».

Вчора, 5 вересня, у  прес-центрі «Експертна думка» відбулася презентація нового проекту «Краса врятує український туризм». Автором даного заходу виступили народна депутат України Анна Романова та керівник журналу «ВООМ» Юліанна Шалетіна.

Новий проект стане гарною промоцією туристичних місць України. Ми плануємо зробити 12-ть фотосесій видатних українських жінок, яка будуть зображені на фоні місцевих пам’яток культури. Дана акція має розрекламувати наші унікальні місця, як для українських туристів так і для зарубіжних. У нас вже є кадри з першої фотосесії з Качанівки в якій я взяла участь. Користувачі соціальної мережі «Facebook» вже змогли її оцінити. Мало хто знає, але наша Качанівка була центром світського життя в середині 19 сторіччя. Саме в Качанівці писали свої величні твори найкращі твори Тарас Шевченко, Ілля Рєпін та Леонід Глібов. Впевнена, що після цієї фотосесії інтерес до Качанівки виріс і деякі мої знайомі планують її найближчим часом відвідати.

зазначила Анна Романова.

Власниця журналу «BOOM» Юліанна Шалетіна одна з перших погодилася долучити до даного проекту.

«Краса врятує український туризм» - це гарна можливість поєднати легендарність української жінки-красуні з величчю історії нашої країни. Я підтримала ідею пані Романової, оскільки, також хочу, щоб туризм в нашому регіоні розвивався і процвітав. Ми плануємо зробити серію фотографій по визначним місця у всіх регіонах України, тому запрошуємо всіх до спільної роботи.

наголосила Юліанна Шалетіна.

Організатори також додали, що в команді проекту вже працює великий штат професіоналів від фотографа до партнерів по одягу.

Романова Анна
Романова Анна
Романова Анна
Романова Анна

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації