Під час присяги у парламенті чернігівському депутату Максиму Микитасю кричали «Ганьба»

15:35, 06 вересня 2016

Політика
максим микитась

Переможець проміжних виборів по округу №206 Максим Микитась. Фото: dsnews.ua

У народних депутатів завершилися канікули та почалася робота у парламенті, тож обрані незадовго до канікул сім депутатів мали скласти присягу на вірність українському народу. Серед них – переможець 206-го округу Максим Микитась, під час присяги якого зала скандувала: «Ганьба».

Сім новообраних депутатів мали присягнути одразу після урочистого відкриття п’ятої сесії Верховної Ради України. Під час складання присяги самовисуванцем Максимом Микатасем (якого пов’язують з «Солідарністю»), частина депутатів скандувала «Ганьба», більшість з них - членами фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

Втім, сам Максим Микитась вже відповів своїм опонентам, що їхні крики не завадили йому присягати. Навпаки, довелося трохи гучніше промовити ці слова тож, - переконує він, - присяга прозвучала « від усього серця».

Окрім чернігівського переможця Максима Микатася присягу також склали переможці шести інших округів України – Ірина Костанкевич, Віктор Шевченко, Юрій Одарченко, Сергій Шахов, Руслан Богдан, Максим Микитась та Тетяна Ричкова.

Нагадаємо, що президент державної будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась переміг на останніх проміжних виборах до ВРУ, що відбулися 17 липня. Він посів депутатське крісло у парламенті, яке звільнилося після того, як тодішній нардеп Владислав Атрошенко переміг на «мерських» виборах у Чернігові. Разом із тим Микитась напередодні виборів очолив благодійний фонд «Поліський оберіг», який пов'язують з Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенко («Солідарність»).

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації