Завдяки голу чернігівця Збірна України зіграла в нічию з ісландцями

11:00, 06 вересня 2016

андрій ярмоленко

Вчора, 5 серпня, розпочалась кваліфікація на чемпіонат Світу з футболу 2018 р. Збірна команда України в першому турі грала зі Збірною Ісландії.

Вчора, 5 серпня, розпочалась кваліфікація на чемпіонат Світу з футболу 2018 р. Збірна команда України в першому турі грала зі Збірною Ісландії. Матч розпочався з прикрого рикошету Кучера. М’яч від нього потрапив до Фінбогасона і той на 6 хвилині вивів ісландців вперед. Після пропущеного голу наші хлопці почали атакувати. Наприкінці першого тайму українці змогли відігратися. Гол забив чернігівець, гравець київського «Динамо», Андрій Ярмоленко. При рівній грі наша збірна повинна була виривати перемогу, але на 84 хвилині Євген Коноплянка не реалізував пенальті. Таким чином, матч Україна – Ісландія закінчився з рахунком 1:1.
З таким же рахунком 1:1 закінчилося ще два матчі в нашій групі, а саме : Хорватія – Туреччина та Фінляндія – Косово.