В Чернігові відбувся «Extreme Weekend» для учасників АТО

14:35, 03 вересня 2016

 Суспільство В Чернігові
екстримальний відпочинок

Сьогодні, 3 вересня, представники Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» разом з громадською організацією «ЩИТ41» та клубом «SEMARGL» організували безкоштовне свято екстремального відпочинку для бійців АТО та членів їх сімей.

Сьогодні, 3 вересня, представники Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» разом з громадською організацією «ЩИТ41» та клубом «SEMARGL» організували безкоштовне свято екстремального відпочинку для бійців АТО та членів їх сімей.

Місцем проведення заходу стала спортивна база КДЮСШ №1. Спочатку учасників заходу привітав директор бази Сергій Романчук:

Всі ви справжні чоловіки, патріоти, захисники України. Кожного дня в зоні АТО ви ризикували своїм життям. Дякую за ваш подвиг та героїзм. Сьогодні ми постараємося, що б ви гарно провели час.

додав Сергій Романчук.

Учасники бойових дій в цей день змагалися між собою на човнах Драганбот, брали участь в турнірі з пляжного волейболу та стрибали з пішохідного мосту (так званий - Rope jumping, 26 м). Як зазначив представник Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Володимир Березинський даний захід покликаний був об’єднати всіх бійців та членів їх родин.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації