Чернігівські чиновники намагаються забрати у підприємців земельну ділянку

19:10, 01 вересня 2016

В Чернігові
Чернігівські чиновники намагаються забрати у підприємців земельну ділянку

Чернігівські чиновники намагаються забрати у підприємців земельну ділянку

Рік потому чернігівці обрали нового міського голову та новий депутатський корпус. На той час більшість жителів була впевнена у великих можливостях нової влади. Але невдоволеність діяльністю чиновників не зменшилась. Так останнім часом люди обурюються роботою КП «Паркування та ринок».

Нещодавно до журналістів звернулися дві жінки, які мають власний бізнес, і вимушені судитися з директором вищезгаданого підприємства.

ТОВ «Пегас» декілька років тому орендувало нікому непотрібну ділянку по проспекту Миру, 89 та зробило на ній так званий «виставочний майданчик автомобілів з благоустроєм території».

Коли ж прийшов час подовжувати оренду, міськрада стала ігнорувати це питання, і переносила його декілька сесій поспіль.

Бізнесмени вважають, що цю ділянка, яку вони обладнали, та побудували там необхідні для своєї діяльності споруди, хоче забрати собі один з чиновників. Власниці ділянки навіть стверджують, що їм пропонували віддати частину об'єкту директору КП «Паркування та ринок».

Навесні 2014 року ТОВ «Пегас» уклало договір купівлі-продажу об’єкту нерухомості іншій жінці, яка займається підприємницькою діяльністю Тамарі П. Але ж на сесії у червні 2014 року депутати затвердили рішення що дана земельна ділянка повинна перейти у постійне користування КП «Паркування та ринок».

Згодом директор КП «Паркування та ринок» розмістив на цій території автостанцію, та розіслав листи прокурорам та державним органам, щодо незаконної комерційної діяльності на ній, та повернення ділянки у користування КП «Паркування та ринок».

Прокуратура Чернігівської області та Державна інспекція сільського господарства в Чернігівській області встановила, що рішення передача даної ділянки по проспекту Мира, 89 КП «Паркування та ринок» відбулася з порушенням закону, і ніхто не врахував, що на ній зареєстровано право приватної власності на об’єкт нерухомості.

Жителі будинків, що знаходяться біля ділянки, навколо якої відбувається скандал, подали електронну петицію, в якій обурюються рішенням міської ради. Відповідь на петицію депутати мають надати вже через декілька днів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації