Обережно, магазин «Симпатик» в Чернігові обкрадає покупців

симпатик ворує

Касири не питаючи покупця пробивають якісь картки Angry Birds, видаючи їх за бонуси по покупці.

Магазин «Симпатик» відзначився ще раз. Касири, не питаючи покупця, пробивають якісь картки Angry Birds, видаючи їх за бонуси по покупці. Насправді, знімаючи з вас кілька копійок (для когось і смішна сума) за кожну картку.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Чернігівський блогер Станіслав Глушак.

На питання: «А я що за карти платити зобов'язаний», - слідує відповідь: «А що вам вони не потрібні? Всі ж погоджуються»… Після чого касир удає, що повертає картки у касу, але не виключає їх з чека.

Коли покупець вимагає виключити їх з чека, касир каже, що не може цього зробити, мовляв, це вказівка керівництва. А потім з незадоволеним виразом обличчя повертає гроші з каси, але картки залишаються пробитими по касі.

Мало того, якщо Ви платите банківською карткою, Вам все одно копійки віддають готівкою. А це вже справа для податкової - як безготівка перетворюється відразу в готівку...

Книгу скарг відмовилася принести і касир, і завідувач, доводиться йти самим брати.

Як підсумок, обман покупця, насильницький продаж. А головне – видимість повернення, але зі зняттям коштів з покупця, а це вже крадіжка!!!

Ця історія сталася вчора, 31 серпня, ввечері в Чернігівському супермаркеті «Сімпатик» з постійним покупцем цього магазину.

Це вже не перший раз, коли споживачі скаржаться на порушення Законодавства України в Чернігівському «Симпатику». Але не керівництво мережі, ані служби нагляду за торгівлею поки що не вжили жодних заходів.

Більше інформації чекайте в детальному матеріалі незабаром на сайті ProCn.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації