Майже третина підприємств у Чернігівській області нерентабельна

15:35, 01 вересня 2016

Економіка
економіка чернігівської області

Майже 30% підприємств Чернігівщини працюють у збиток

У першому півріччі в Чернігівській області майже третина підприємств працювала у збиток. Найбільше економічних негараздів перепало на долю підприємств з виробництва харчів, напоїв та тютюну (92%).

Про це повідомляє Головне управління статистики в Чернігівській області.

Так вже вийшло, що на Чернігівщині 29% підприємств цьогоріч виявилися нерентабельними, адже завдали своїм власникам збитків на загальну суму понад 2358 млн грн.

Загалом, за січень-червень 2016 року фінансовий результат дооподаткування великих та середніх підприємств області становив 1801 млн грн збитку. При цьому в минулому році збитки сягали лише 843 млн грн. Зауважмо, що до уваги не бралися сільськогосподарські підприємства, бюджетні установи та банки.

Разом із тим понад дві третини підприємств отримали прибутку на загальну суму близько 557 млн грн, цей показник також зменшився у порівнянні з минулим роком на 15%.

Втім, деякі підприємства зрештою отримали позитивний фінансовий результат. Вони переважно розташовані у Чернігові, Ніжині, Новгоро-Сіверському та деяких районах Чернігівської області.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації