Атрошенко заклав «капсулу часу» в одну з чернігівських новобудов

13:30, 08 квітня 2016

В Чернігові
Атрошенко заклав "капсулу часу" в фундамент новобудови в мікрорайоні ЗАЗ

Атрошенко заклав "капсулу часу" в фундамент новобудови в мікрорайоні ЗАЗ

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко заклав «капсулу часу» в фундамент однієї з новобудов житлового комплексу «Північний» в мікрорайоні ЗАЗ. А також закликав чернігівців бути обачними при придбанні квартир у будинках, де не зведено жодного поверху.

Житловий комплекс «Північний» передбачає сім 16-поверхових будинків на 127 квартир, які остаточно здадуться в кінці наступного року.

Житло в цьому комплексі вважається соціальним. За словами засновника будівельної фірми «Атлант» Вадима Кагана, орієнтовна ціна квадратного метру складатиме 8 тис грн.

Цей район був історично депресивним, тож житловий комплекс допоможе розвинути міську інфраструктуру. Після зведення житлового комплексу в мікрорайоні планують переглянути транспортне сполучення.

сказав Чернігівський міський голова під час закладання капсули у фундамент.

Разом із тим він звернувся до чернігівців, щоб ті обережніше обирали квартири у новобудовах, адже деякі фірми пропонують внести гроші ще до початку будівельних робіт.

За словами Атрошенка, це може закінчитися як добре, так і погано. Тож, щоб не залишитися і без житла, і без грошей, міський голова порекомендував містянам вивчити юридичні аспекти договору з фірмами-забудовниками.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації