Чернігівська облрада додатково спрямувала декілька мільйонів гривень на екологію

12:45, 01 вересня 2016

 Економіка Суспільство
екологія чернігівської області

500 тис грн виділено на річку Остер (Козелецький р-н)

Декілька мільйонів гривень, що перевищили доходи екологічного податку в Чернігівській області, було вирішено спрямувати на систему водовідводу поверхневих вод у Ріпках та покращення стану річки Остер в Козелецькому районі.

Відповідні рішення були прийняті 31 серпня під час засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів Чернігівської області, про це повідомляє прес-служба Чернігівської обласної ради.

Так, близько 958 тис грн буде спрямовано на доведення до логічного завершення проекту «Будівництво системи водовідводу поверхневих вод із частковим водопониженням ґрунтових вод на пров. Кільцевий в смт Ріпки Чернігівської області».

Якщо не підтримати дану пропозицію, то, по-перше, люди восени знов не змогли б ходити по вулиці, довелося б плавати; по-друге, траншеї вже вириті, а додаткове фінансування піде на труби, які треба закопати в траншеї для завершення роботи.

Інформує депутат Чернігівської обласної ради, член робочої групи Дмитро Блауш.

Ще 500 тис грн виділено на річку Остер (Козелецький р-н) та 995 тис – на розробку проектів землеустрою щодо організації та встановлення меж природно-заповідного фонду тощо.

Розробка проектів землеустрою потрібна для розуміння ситуації незаконної вирубки лісів, адже двічі ми ініціювали мораторії, але це не може вирішити проблему в повному обсязі, тому питання встановлення меж теж слід підтримувати.

Написав на своїй сторінці у Facebook Дмитро Блауш.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації