Огляд аватарів чернігівських користувачів Facebook: шукайте себе

чернігівські користувачі фейсбуку

Одні користувачі соцмереж у Чернігові та області змінюють аватарки ледь не щодень, інші - жодного разу за час свого користування мережею.

Звісно, Facebook вимагає деякої серйозності, тож переважна частина користувачів у якості аватарок встановила свої фото, де вони у вишиванках чи офіційних костюмах, з урахуванням завершення літнього сезону, чимало чернігівців діляться з друзями світлинами з відпочинку на морі, у горах та закладах харчування.

Одні змінюють аватарки ледь не щодень, інші - жодного разу за час свого користування мережею. Втім, для ексклюзивного колажу від Інформаційного порталу ProCn ми обрали саме ті аватарки, що прикрашають сторінки відомих чернігівців зараз.

Подейкують, що у чернігівської журналістики жіноче обличчя, але під час пошуку цікавих світлин у  Facebook ми помітили іншу тенденцію – серед місцевих медівників чоловіків теж вдосталь. До того ж усі вони, наче зговорилися, вдягнені у класичні костюми з елементами кежуал.

Так, на першому колажі ви можете побачити чернігівських медійників Пала Солодовника, Андрія Тітка, Артема Шолкового, Ігоря Левенка та журналіста Інформаційного порталу ProCn Сергія Мекшуна.

чернігівські журналісти

Тепер звертаємо свою увагу на жінок, але які обіймали посаду заступника Чернігівського міського голови з гуманітарних питань.  Так, на першому фото у світле майбутнє дивиться заступниця «мера» Владислава Атрошенка Ольга Хоніч. На фоні київської архітектури у червоному платті ми бачимо заступницю попереднього міського голови Олександра Соколова Анну Романову, яка нині є депутаткою Верховної Ради України. На третьому фото – Оксана Турнік-Фріз, яка також працювала в команді Соколова.

 заступник міського голови

В Чернігівському пулі не обійшлося також й без патріотизму – вишиванку вдягнула майже чверть. Втім, культура вдягання вишиванок значно відрізняється. Наприклад на фотографії Голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча неозброєним оком видно, що «український символ» не прасованний. Натомість заступник директора одного з місцевих банків Василь Куліда вирішив, що до української душі пасує не лише вишиванка ручної роботи, а й ковбойська шляпа та сигара. Без додаткових атрибутів обійшлися редактор нещодавно роздержавленої газети «Чернігівські відомості» Ірина Мокроусова та місцевий активіст Олександр Антипець.

 чернігівці у вишиванках

Ще одна цікава категорія чернігівських користувачів Facebook – максималісти. У якості головного фото для свого акаунту вони обрали ті, де можна роздивитися їх обличчя. Хоча, відомий фотограф Ігор Волосянкін при цьому додав до свого чорно-білого фото трохи інтриги та затемнив половину обличчя. Директор ринку «Нива» Олександр Мороз на фото поєднав приємне з корисним – він відпочиває та одночасно ймовірно вирішує робочі питання. А ось колишній керівник «Дільниці з контролю за благоустроєм міста» Артем Стах та чернігівський ресторатор Валерій Гальперин прикрасили свої буденні фото яскравими окулярами та неймовірно веселим виразом обличчя. На противагу їм депутатка Чернігівської міської ради Ірина Березінець та керівник КП «Парковка та ринок» Сергій Гарус на своїх фото чомусь дуже зосередились.

 чернігівсці

І на останок – рубрика «інше». Звісно, розділяти аватарки чернігівських користувачів мережі доволі складно, адже кожен із нас має певні особливості: одні роблять виключно селфі, інші – фотографуються лише на документи. Тож декілька незвичних фото ми зрештою до своєї вибірки знайшли.

Зокрема, одразу за око чіпляються люди у формі – це чернігівський рятівник Олександр Івченко та член «Самооборони» Олександр Ясенчук. Разом із тим тут легко знайти фото гумориста та гравця чернігівської збірної «Що? Де? Коли?» Анатолія Вовка, який не зміг без гумору навіть фото зробити. І четвертий чоловік на фото – актор Микола Бічук, який зображує на світлині всю майстерність.

чернігівці

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації