Чернігівські податківці обговорили з реалізаторами пального робочі питання

17:25, 29 серпня 2016

Економіка
прибуток від азс чернігів

До підакцизних товарів належать: спирт, алкогольні напої, пиво, тютюн та його замінники, нафтопродукти, скраплений газ, легкові автомобілі, кузови, причепи та напівпричепи, мотоцикли.

З цього року в Україні запроваджено деякі новації в процесі реєстрації акцизного податку в системі електронного адміністрування та реєстрації акцизних накладних, чинних ставок акцизного податку та об’єктів оподаткування.

Саме тому в Головному управлінні ДФС в Чернігівській області сьогодні реалізатори пального поспілкувалися з заступником начальника ГУ ДФС Олегом Шубою, - повідомляє прес-служба відомства.

У черговий раз податківці наголосили на тому, що з метою уникнення штрафів підприємці мають своєчасно реєструвати акцизні накладні та сплачувати податки.

Під час імпровізованого «круглого столу» мова йшла також й про правильне використання касових апаратів, а також про приведення у відповідність із законом документації на земельні ділянки, на яких розташовані АЗС.

Податківці також звернулися до реалізаторів пального з проханням сплачувати своїм працівникам прозору заробітну плату. Адже зарплата «у конвертах» завдає державі збитків.

Довідка. В Чернігівській області зареєстровано 105 реалізаторів пального, 60 з яких реалізує товар на автозаправних станціях (АЗС/АГЗС). Загалом в області налічується 185 АЗС та 16 автомобілів з реалізації газу. Лише в липні ці підприємства реалізували понад 11 млн літрів пального.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації