На Чернігівщині завершився історичний фестиваль

12:55, 29 серпня 2016

 Суспільство Культура
Любеч

Історичний фестиваль

Нещодавно, в Любечі завершився VIII Відкритий історичний  фестиваль традиційної слов’янської культури під назвою «Київська Русь». Даний захід був присвячений трьом історичним подіям, а саме : дню Незалежності України, 1000-річчю Любецької битви, а також черговому ювілею перебування Преподобного Антонія Печерського на величній горі Афон та заснування чернецтва в Київській Русі.

Спочатку учасники заходу взяли участь в молебні в Спасо-Преображенській церкві, а потім відвідали тематичну експозицію «Любеч стародавній» та театралізоване дійство біля кам’яниці Полуботка.

На фестиваль завітав і перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук. Він відзначив, що Любеч – це не пересічне місто на карті України:

Хочу нагадати всім політикам, що в Любечі тисячу років тому відбувся з’їзд всіх князів, на якому вони домовилися про припинення міжусобиць і об'єдналися для боротьби проти половців. Теж саме ми маємо зробити і сьогодні. За ради миру на нашій землі.

зазначив Валетин Мельничук.

 

Також на фестивалі були присутні і туристи з різних куточків України і навіть із-за кордону. Яно Хільнгютер, наприклад, приїхав з колегами на фестиваль з далекої Німеччини

Нам тут все подобається. Особливо вразили показові виступи клубів історичної реконструкції та бойових єдиноборств.

додав пан Яно.

Усі учасники фестивалю мали змогу взяти участь в творчих майстер-класах, відвідати своєрідний ярмарок майстрів та подивитися на виступили кращих виконавців Чернігівщини.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації