На Менщині вкрали лісу більш ніж на мільйон гривень

19:43, 28 серпня 2016

Суспільство
На Менщині вкрали лісу більш ніж на мільйон гривень

На Менщині вкрали лісу більш ніж на мільйон гривень

У Менському районі вирубили біля 400 дерев. Голова облдержадміністрації Валерій Куліч наголосив, що проблема незаконної вирубки деревини повинна бути вирішена якомога швидше.

Щороку злочинці крадуть лісу на мільйони гривень, і  боротьба з ними поки що не приводить до позитивних результатів.

Національна поліція Чернігівської області повідомила, що у Менському районі затримали лісників, які вирубили біля 400 дерев. Наразі їм загрожує ув’язнення на строк до 3 років. Голова облдержадміністрації Валерій Куліч каже, що проблема може вирішитися, коли на Чернігівщині запрацюють об’єднані територіальні громади.

Валерій Куліч, голова облдержадміністрації: «Згідно з нашим законодавством, площі досить великі. Якщо інспектори побачили порубане дерево, то відповідальність повинна лягти на лісників. Проблема буде вирішена, коли лісосмуга буде під керівництвом громад. Саме громади будуть відповідати за тим, що відбувається на підпорядкованій їм території».

Через великі площі в області досить нелегко знайти того, хто відповідальний за злочин, який на них трапився. Прокуратурою закриваються справи, бо немає відповідальних осіб. Тому ліси продовжують безкарно вирубувати.

 

Відео «Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації