З метою збереження малокомплектної школи на Чернігівщині знову просять допомоги переселенців

12:45, 27 серпня 2016

Суспільство
малокомплектні школи чернігівщини

Нещодавно жителі села Змитнів також зробили аналогічне оголошення в інтернеті й до них приїхало п'ять родин з багатодітними родинами

Жителі Чернігівської області знайшли протидію оптимізації (тобто закриттю) малокомплектних шкіл – селяни залучають нових мешканців. Так, у селі Данилівка (Менський район) люди підготували два будинки, що готові прийняти нові родини.

Втім, обов’язкова умова для переселення – наявність дітей шкільного віку. Чим більше в родині діточок, тим краще. Будиночки вже готові до заселення.

Відповідне оголошення було оприлюднено вчора, 26 серпня, в мережі інтернет.

Як відомо, з роботою в селах справи кепські, але в обговоренні цього запису люди зазначили, що більшість селян їздять на роботу у Мену, Чернігів та Київ. Втім, можливо також заробити й півтори сотні гривень на день на агропідприємствах у Городищі (Менський район).

Схожі випадки на Чернігівщині вже відомі. Нещодавно, наприклад, жителі села Змитнів (Чернігівська область) також зробили аналогічне оголошення в інтернеті й до них приїхало п'ять родин з багатодітними родинами, тож кількість дітей збільшилася із 21 до 55.

Нагадаємо, що школи, які до вересня не можуть набрати понад 25 учнів, будуть включені до переліку «оптимізованих» навчальних закладів. Тобто їх закриють, а дітей направлятимуть до шкіл у сусідні села, що буде економічно доцільнішим.

малокомплектна школа в данилівці чернігівська область
малокомплектна школа в данилівці чернігівська область
малокомплектна школа в данилівці чернігівська область
малокомплектна школа в данилівці чернігівська область

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації