У Ніжині вкотре обговорили будівництво басейну

17:50, 26 серпня 2016

Суспільство
басейн в ніжині

Нині потрібно обрати місце майбутнього басейну, визначити які там потрібно проводити роботи.

Існує чимало думок стосовно будівництва басейну: одні переконують, що для такого міста як Ніжин він дуже потрібен, а інші – що басейн буде нерентабельним. Саме тому цю проблему було вирішено винести на розгляд Ніжинської міської ради, яка й виступає замовником будівництва.

Про це йшла мова вчора, 25 серпня, на депутатській комісії з майнових та житлово-комунальних питань.

У місто вже навіть приїздили деякі компанії, що встановлюють басейни в України, але з урахуванням того, що замовник будівництва – міська влада, то у першу чергу потрібно знайти інвестора.

запевняє заступник Ніжинського міського голови Григорій Олійник.

Серед ймовірних місць, де може з’явитися басейн – приміщення по вул. Козацькій. Хоча, згідно з Генеральним планом міста, басейн чи Будинок культури для урочистостей у Ніжині можна розмістити по вул. Шевченка (за парком, де знаходиться приватний сектор).

І хоча деякі депутати переконані, що басейн для міського бюджету обійдеться у чималу суму, міський голова Анатолій Лінник запевняє, що «якщо сидіти й думати, що в нас нічого не вийде, то ми нічого не отримаємо».

За совами Григорія Олійника, нині потрібно обрати місце майбутнього басейну, визначити які там потрібно проводити роботи. Потім оцінити власні сили та вирішити: продати місце під басейн, чи реконструювати щось власноруч. Втім, рішення може прийняти лише депутатський корпус.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації