Нове освітлення Чернігова коштуватиме місту майже 9 мільйонів гривень

11:20, 26 серпня 2016

В Чернігові
освітлення вулиць

У Чернігові буде нове освітлення

Нещодавно, управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради підписало договір з черкаською компанією «ДВРП-Монтаж» на виконання робіт з оновлення мереж зовнішнього освітлення нашого міста. Дана компанія виграла спеціальний тендер, який відбувався в літку. Таким чином, оновлення освітлення коштуватиме місту понад 8 млн грн з ПДВ.

Ці роботи триватимуть у рамках «Програми енергоефективної модернізації мереж зовнішнього освітлення Чернігова на 2016-2017 роки».

Планується, що в нашому місті встановлять понад 3 тис світлодіодних світильників: в 2016 році – 1880 шт., а в 2017 році – 1461 шт.

В міській раді очікують, що після оновлення мереж місто почне економити бюджетні кошти. Оскільки, в результаті встановлення понад 3-х тис. світлодіодних світильників за рахунок довготривалого терміну експлуатації ( а це приблизно до двадцяти років) зникне необхідність їх заміни.

Нагадаємо, що за оновлення мереж зовнішнього освітлення міста депутати міської ради проголосували ще 29 січня. Рішення було прийнято, оскільки, за нього віддали свої голоси 22 депутата.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації