Чернігівці вкотре просять владу заборонити індивідуальне утеплення фасадів будинку

16:20, 25 серпня 2016

В Чернігові
утеплення стін в чернігові

Аналогічну петицію цей же автор подавав й на початку березня, але тоді її підтримало лише 52 чернігівця.

Петиція з таким проханням сьогодні з'явилася на сайті Єдиної системи петицій в Чернігові. Її автор – Володимир Топорович – звертається до міської влади, щоб та посприяла, аби на законодавчому рівні індивідуальне утеплення багатоповерхових будинків було заборонено.

Псується загальний вигляд будинку, йде руйнування стін. В питанні енергозбереження будинок від цього нічого не отримує. Утеплення фасадів будинків повинно проводитися сертифікованими матеріалами та утеплюватися весь будинок. Роботи повинні проводити спеціалізовані бригади. Це збереже тепло в Ваших оселях і Ваші кошти. Тільки повністю і правильно утеплений будинок зможе раціонально використовувати тепло і впливати на оплату за опалення Ваших будинків.

пише у своїй петиції Володимир Топорович.

Експерти з енергозбереження на це також мають свою точку зору – вони продовжують переконувати українців, та чернігівців зокрема, вирішувати проблеми спільно, адже індивідуальне утеплення з часом може спричинити появу грибків у вашій квартирі, а згодом й в помешканні сусідів.

У багатоповерхівках люди мають вирішувати проблеми колективно: ви не можете вирішити проблему лише ззовні утепливши одну свою квартиру – це можна зробити лише всім мешканцям разом. Бо індивідуальне утеплення будинку не просто на має сенсу, а й ще й небезпечне як для будинку, так й для жителів. Індивідуальне утеплення квартири – це помилка, за яку ви заплатили один раз, і заплатите ще раз, пізніше.

запевняє керівник київського офісу асоціації «Енергоефективні міста України» Святослав Павлюк.

До кінця збору підписів залишилося 30 днів, якщо петиція набере за цей час 250 мінімальних голосів, то її розгляне чернігівська міська влада. Аналогічну петицію цей же автор подавав й на початку березня, але тоді її підтримало лише 52 чернігівця.

Нагадаємо, що у квітні вже була зареєстрована схожа петиція, де автор Альона Бриль просила міську владу, щоб та слідкувала за кольорами, у які чернігівці розфарбовують свої квартири ззовні після утеплення. Ця ідея знайшла відгук лише у 121 особи.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації