Померла балетмейстер народного хору Чернігівської філармонії

14:25, 25 серпня 2016

 Культура В Чернігові
людмила джим

Посаду головного балетмейстера Чернігівського народного хору жінка обіймала з 2006-го року.

Про смерть головного балетмейстера Чернігівського народного хору обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Людмили Джим в мережі повідомили її колеги.

Щойно нас приголомшила звістка про смерть Людмили Джим. Світла, чуйна людина. Друг та професіонал. Сильна жінка. Нам її не вистачатиме.

написав на своїх сторінках у соцмережах колектив Міського Палацу культури.

Людмила Джим відома ще з 1982-го року, коли почала танцювати в ансамблю пісні і танцю «Полісся», згодом вона долучилася до колективу балету Чернігівського народного хору. З 1990-го по 1993-й роки танцювала у фольклорно-хореографічному ансамблі «Славутич» (м. Дніпро). Втім, у 90-х Джим знову повернулася до Чернігова.

Вона також обіймала посаду викладача спецкурсу з хореографії в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді. Разом із тим вона була балетмейстером-репетитором в народному ансамблі танцю «Дружба».

Певний час танцівниця перебувала в Італії, але у 2005-му році повертається до Чернігова, де знову танцює – на посаді головного балетмейстера обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв у Чернігові. Ще за рік засновує Чернігівське обласне відділення Національної хореографічної спілки України.

Посаду головного балетмейстера Чернігівського народного хору жінка обіймала з 2006-го року.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації