Скандальну будівлю в Чернігові таки добудують?

14:20, 25 серпня 2016

В Чернігові
Будівництво на Князя Чорного

Будівництво на вулиці Князя Чорного продовжиться

Нещодавно, представники консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при відповідному департаменті ОДА зібрались для того, щоб обговорити питання законності міського будування.

На захід завітала і директор науково-дослідного інституту пам’яток Ольга Пламеницька. Вона так прокоментувала скандальне будівництво на вулиці Князя Чорного:

В будівництві фатального нічого не бачу. Я вважаю, що великим плюсом є те, що новозбудований будинок закриє стару зелену п’ятиповерхівку, яка знаходиться зліва.

зазначила Ольга Пламеницька. 

Активістів така відповідь обурила. Попри наявність поряд пам’ятки архітектури ХІІ ст. Єлицького монастиря, орган, що покликаний на захист пам’яток, не забороняє будівництво. Активісти вирішили з’ясувати, чому пам’ятко-охоронний інститут зайняв позицію забудовника. Найбільше їх обурило, що під час розробки історико-містобудівної документації, розробник не взяв до уваги генеральний план міста, за яким саме на місці забудови має бути зелена зона.

Та не зважаючи на це, ані забудовник, ані розробник, відступати не збираються. Таким чином, представники дорадчого органу підтримали історико-містобудівну документацію.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації